çelik konstrüksiyon tanımı
çelik konstrüksiyon bağlantı detayları

çelik konstrüksiyon tanımı

çelik konstrüksiyon tanımı

Bugun blog yazilarimi okuyan okurlarima celik kalitesinden biraz bahsedecehim.

  • çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistem
  • çelik konstrüksiyon yapı
  • çelik konstrüksiyon evler
  • çelik konstrüksiyon çatı

Hani derler ya teneke saçı gibi çelik kullanmışlar oysa göreceksiniz ki en kaliteli çelik profilleri vede kalın çeliklerden sizlerin verdiğiniz siparişleri yaparak teslim edilmektedir. Yapılan ürünlerde bir hayli yol kat ederek müşteri memnuniyetleri sağlamaktayız.

Mimari ve statik projelendirme yapıldıktan sonra fabrika ortamında imalatı çelik konstruksiyon taşıyıçı sistemi hatasızca vede hızlı bir şekilde imalatı yapılarak teslim edilmektedir..

Bu arada celik konstruksiyon nedir ? Sorusunu sizlere kısaca şöyle tanıtmaya çalışacağım.

Çelik yapı sistemi, yapı elemanlarının taşıyıcı nitelikte olduğu duvar, döşeme ve galvanize çelikten soğuk şekillendirme vede esneklik yöntemi ile üretildiği bir yapı türlerinden biri olup buna da çelik konstrüksiyon denir.

 

çelik konstrüksiyon Çelik yapıların tasarımları tıpkı betonarme binalar da olduğu gibi kalıcılığı yapı şartnamelerine göre tasarlanmıştır. Taşıma gereken yükün büyüklüğüne göre hesaplamalar yapılır.

Ayrıca betonarmeye göre çok önemli oranda çok hafif oldukları için deprem yüklerine daha azaltmış olur buda deprem olduğunda azamı zayiatta maruz kalırlar. Bu da deprem dayanımlarını betonarme yapıya göre çok önemli ölçüde arttırır.

 

İSKELET ÖRNEKLERİMİZ

YAPILMIŞ VİLLA EVLER

BİNA TÜRLERİN İSKELETLERİ

BİNA BİTMİŞ GÖRÜNTÜLERİ

celik konstruksiyon

DEPREMDE EN AZ HASARLA KAPATAN celik konstruksiyon BINALARINDAN BIRTANE ÖRNEKLERI

Çelik yapılar her tür amaçlı yapılarda uygulanabilir. Konut, okul, hastane, depo, yurt, oteli kullanım amacı çok farklı olup çelikle yapılan ve şu anda kullanılmakta olan çok fazla yapı örneği bulunmaktadır.

Fabrikada CNC tezgahlarda modern makinelerle kontrol ve denetim altında üretilen yapı elemanları, korunaklı bir şekilde inşaat sahasına getirilip monte edilir. Geleneksel yapım sistemlerine göre hassasiyet avantajı çok vardır.

Kendi de ön üretimli bir sistem olduğundan, üretimi esnasında projelerin kapı, pencere ve diğer ekipmanlarının siparişlerinin verilmesi mümkündür.

Bir yapının sağlaması gereken minimum ekonomik ömrü rahatlıkla sağlar ve çok daha uzun süre kullanılabilir.

Sadece kullanılan çelik için yapılan bazı yaşlandırma testlerinde 180 yıl gibi bir süre dayanımını koruduğu ortaya konmuştur.

Ayrıca tüm kesitler kapalı olduğu için ömrü daha da uzamaktadır.
Çelik Konstrüksiyon, cagricelikkonstruksiyon çelik çatı, Konstrüksiyon çelik kalite güven, Çelik konstrüksiyon çatı sistemleri,

cagricelikkonstruksiyon çelik yapı, , cagricelikkonstruksiyon çelik konstrüksiyon, Çatı ve konstrüksiyon,

cagricelikkonstruksiyon, Projelendirme, Çelik Konstrüksiyon çat, Çelik cagricelikkonstruksiyon çelik konstrüksiyon montaj, Çelik konstrüksiyon nedir?, Konstrüksiyon çelik üretim,

Çelik Konstrüksiyon proje, Çelik konstrüksiyon nedir?, Çelik konstrüksiyon konstrüksiyon , Çelik konstrüksiyon , Konstrüksiyon, Konstrüksiyon Çelik, Çelik Konstrüksiyon taşıyıcı sistemler,

Sanayi Tesisleri, Çelik konstrüksiyon Çatılar, Çelik konstrüksiyon Yapı Projeleri, Çelik konstrüksiyon Çatı Sistemleri, Çelik konstrüksiyon, Çelik konstrüksiyon yapılar,

çelik konstrüksiyon
çelik konstrüksiyon firmaları İstanbul, çelik konstrüksiyon nedir, çelik konstrüksiyon villa, çelik konstrüksiyon İstanbul, çelik konstrüksiyon çatı, çelik konstrüksiyon ev modelleri, çelik konstrüksiyon fabrika, çelik konstrüksiyon Ümraniye

FacebookTwitterGoogle+
FacebookTwitterGoogle+
>Hemen Bizleri Arayın
>Tikla Ara 0532 622 78 20
[wpseo_breadcrumb] Çelik Konstrüksiyon, cagricelikkonstruksiyon çelik çatı, Konstrüksiyon çelik kalite, Çelik konstrüksiyon çatı sistemleri, cagricelikkonstruksiyon çelik yapı, , cagricelikkonstruksiyon çelik konstrüksiyon, Çatı imalatı