Çelik çatı sistemi
Çelik çatı sistemi

Çelik çatı sistemi

Çelik çatı sistemi

Geneli İstanbul bölgesinde bir çok Çelik çatı sistemi projelerine imza atmış olan celikkonstruksiyonfiyatlari.net firmamızın kaliteli işleri ile bilgisiyle değerli ustalarıyla  Çelik çatı sistemi yaparak büyük kitleler toplamıştır.

Çelik olması sağlamlık açısından bir çok faktörlere sahip olanağı deprem gibi afet bölgelerde faydaları görülerek Çelik çatı sistemi kurulmaktadır.

 

 

Çelik Konstrüksiyon
Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği yapılara çelik konstrüksiyon yapılar denir. Özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar,çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.Ülkemizdeki kentleşmenin büyük çoğunluğu 1. ve 2. derecede deprem bölgesinde yoğunlaşmıştır. Buna oranla çelik konstrüksiyon yapı sistemlerine olan tercih geçmişte oldukça azdı.Çelik yapılar diğer taşıyıcı sistemlere göre çok üstün mekanik özelliklere , statik yeteneklere ve uygulama kolaylığına sahiptir.Çelik konstrüksiyon, hızlı, güvenli ve ekonomik olması ve belirli standartlara sahip olması nedeniyle hızla yaygınlaşan çelik yapı sistemidir.Çelik Çatı Uygulamaları, yapının kendi özgü ağırlığına çok fazla ek zati ağırlık getirmez ve olası doğal afetlerde kalıcılık sağlar. Can kaybına yaptırım sağlayıcı etkilerde bulunmaz, yüksek direnç göstererek yapı bütünlüğünün korunmasını sağlar.Çelik çatı yapı malzemelerini oluşturan elemanların fabrikasyon olması tam güven sağlar ve kullanılan koruyucu malzemeler sayesinde çatı kalitesini en yüksek seviyede tutar.Çelik çatı sistemleri üretim ve montaja dayalı olduklarından dolayı imalatı ya da uygulanması zemin, mekân gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir.

celikkonstruksiyonfiyatlari.net ÇELİK KONSTRÜKSİYON, Yapı sahibi ya da yetkilisinin kendine özel olarak çıkarttığı veya tarafımızdan çıkartılan tüm projeler kolaylıkla uygulanabilir, dilenirse farklı proje uygulamaları estetik bozmadan tamamlanarak proje uygun hale getirilebilir.

Çelik çatı uygulamalarında taşıyıcı konstrüksiyonun imalatı ve montajının yanı sıra çatı kaplaması sandwich panel, kenetli metal ve drenaj, dere sistemleri uygulamaları ile anahtar teslim hizmeti vermekteyiz.

FacebookTwitterGoogle+

Hakkında admin

Bir yorum

  1. Geribildirim: Çatı Çelik Konstrüksiyon - Araştırmalarda Depreme en dayanıklı Çatı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

FacebookTwitterGoogle+
>Hemen Bizleri Arayın
>Tikla Ara 0532 622 78 20
[wpseo_breadcrumb] Çelik Konstrüksiyon, cagricelikkonstruksiyon çelik çatı, Konstrüksiyon çelik kalite, Çelik konstrüksiyon çatı sistemleri, cagricelikkonstruksiyon çelik yapı, , cagricelikkonstruksiyon çelik konstrüksiyon, Çatı imalatı